Filtry

Rozpięcie cenowe

zdo

regały higieniczne

Konstrukcja regału wykonana jest z wysokiej jakości stali chromowanej, dzięki czemu spełnia bardzo surowe normy sanitarne dotyczące przechowywania żywności. System regałowy uzyskał  uznawany na całym świecie certyfikat NSF jako bezpieczny produkt dla przemysłu spożywczego.

Elementami podstawowymi regału są:
- słupki z rury stalowej o średnicy 25 mm z delikatnymi nacięciami w odstępie co 25 mm. Słupek na górze zakończony jest chromowaną zatyczką, na dole w standardzie wyposażony jest w stopkę z śrubą rektyfikacyjną, która pozwala niwelować nierówności podłogi nawet do 20 mm. Stopkę można zastąpić kółeczkiem obrotowym, tworząc z regału wózek piętrowy.
- dwuczęściowe plastikowe zaciski w kształcie stożkowym do umieszczenia na słupku w odstępie co 25 mm (jedna sztuka na nacięcie)
- 4 druciane półki kratowe. Użytkowa szerokość /głębokość półki w regale jest o 25 mm mniejsza niż całkowity wymiar półki. W rogach półek przyspawane są stalowe profile stożkowe, które poprzez zamocowanie na plastikowych zaciskach umieszczonych na słupkach bardzo szybko stworzą estetyczne i stabilne połączenie (konstrukcja regału pozwala na montaż dodatkowych półek)

Sortowanie

 

Grupa nie zawiera żadnych danych