Taboret z tacką na narzędzia POLO TOOL, siedzisko czarne
nr art.: 119153
378,00 zł bez VATu
464,94 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
359,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 8 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 294
Opis
- siedzisko: antypoślizgowy, łatwozmywalny poliuretan odporny na ścieranie i środki czyszczące
- zakres regulacji wysokości siedziska: 370 - 550 mm
- twarde kółka do powierzchni miękkich
- podstawa: nylon z włóknem szklanym
- duża tacka na narzędzia, śruby i inne
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał podstawy | czarny nylon |
| oparcie | nie |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| średnica siedziska | 330 mm |
| wysokość siedziska maks. | 550 mm |
| wysokość siedziska min. | 370 mm |





