Aluminiowa skrzynka transportowa i magazynowa, pojemność 29 l
nr art.: 108176
411,00 zł bez VATu
505,53 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Opis
Aluminiowe skrzynie zabezpieczają transportowany towar przed uszkodzeniem w wyniku uderzenia, przed pyłem i przed wilgocią. W standardzie są wyposażone w uchwyty sprężynowe i przechylne z powłoką plastikową. Zamykanie na zasuwki zapadkowe z zamkiem prostym.
Skrzynki są wyprodukowane z blachy aluminiowej o grubości 0,8 mm. Są bardzo lekkie i dzięki specjalnie profilowanym zaokrąglonym rogom bardzo stabilne. Znajdą szerokie zastosowanie w transportowaniu i przechowywaniu towarów.
Parametry
| ciężar | 2,8 kg |
| nośność | 40 kg |
| pojemność | 29 l |
| długość wewnętrzna | 400 mm |
| długość zewnętrzna | 430 mm |
| szerokość wewnętrzna | 300 mm |
| szerokość zewnętrzna | 330 mm |
| wysokość wewnętrzna | 245 mm |
| wysokość zewnętrzna | 275 mm |













