rabat ilościowy
Stojak na rowery, dwustronny, 10 miejsc.
nr art.: 108454
EAN: 4250366513621

1 483,00 zł bez VATu
1 824,09 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 408,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 478
Opis
- dwie wysokości pałąków
- ocynkowane ogniowo
Pałąki na rowery z rur stalowych o śr. 18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Pałąki zwężają się w celu lepszego zaciśnięcia wkładanego koła, są przeznaczone dla opon o max. szerokości 55 mm. W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 5 / 5 |
| parkowanie | dwustronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 27,1 kg |
| długość | 1750 mm |
| głębokość | 687 mm |
| wysokość | 415 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 10 szt. |













