Wanna wychwytowa z laminatu szklanego, z rusztem ocynkowanym, pojemność 140 l, 1200x800 mm, szara


Opis
Z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym. Materiał ten jest doskonałym połączeniem zalet metali i tworzyw sztucznych.
- nie koroduje
- bardzo odporne na większość substancji chemicznych
- wysoka temperatura zapłonu – można stosować z substancjami palnymi o temperaturze zapłonu >55°C
Wanny wychwytowe z laminatu są powszechnie stosowane w produkcji, we wszystkich gałęziach przemysłu, nadają się do bezpiecznego przechowywania substancji zagrażających środowisku naturalnemu, takich jak np. oleje, zasady, kwasy, zawiesiny, środki czyszczące do wartości pH 8, itp.
Niska wysokość konstrukcyjna ułatwia obsługiwanie i przechowywanie. Wannę można postawić bezpośrednio na podłogę, materiał jest absolutnie odporny na korozję.
Konstrukcja bez łączeń (spawów), dlatego nie jest potrzebna bieżąca kontrola szczelności wanny.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał | laminat |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 250 kg |
| objętość wychwytu | 140 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| wysokość całkowita | 190 mm |








