Kółko transportowe, czarne elastyczne tworzywo, skrętne, piasta aluminiowa, śr. 125 mm, nośność 150 kg
nr art.: 110183
EAN: 4021885096113
125,00 zł bez VATu
153,75 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 117
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- aluminiowe tarcze kółek
- łożyska kulkowe
- bieżnik wykonany jest z czarnego, elastycznego plastiku o dużej nośności
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80x55/60 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 115 x 85 mm |
| nośność | 150 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 40 mm |
| wys. montażowa | 155 mm |



