Ekonomiczny regał wtykowy, biały lakier, wys. x gł. szer.: 2000x1000x600 mm, 6 półek, laminat
nr art.: 112128

597,00 zł bez VATu
734,31 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Opis
Prosty i szybki montaż bez konieczności skręcania śrubami, lecz tylko za pomocą wsuwania do samozaciskowych wycięć.
Słupki i ramy nośne półek są wykonane z blachy lakierowanej białą farbą proszkową.
Półki mają nośność 175 kg i są przestawne w odstępie 50 mm. Półki z laminowanej płyty wiórowej w białym kolorze do archiwów, biur itp.
Parametry
| powierzchnia półek | laminatowana płyta wiórowa |
| powierzchnia słupków | lakier biały ![]() |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 1000 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 175 kg |
| głębokość półki | 600 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość półek | 6 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
głębokość półki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
112127
500 mm
912,00 zł
na zamówienie (38 dni)







