rabat ilościowy
Kosz drewniany z daszkiem i z popielniczką, drewno w odcieniu pinii, pojemność 65 l, wysokość 940 mm
nr art.: 115720
938,00 zł bez VATu
1 153,74 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
844,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 506
Opis
- solidna konstrukcja ocynkowana ogniowo
- pojemnik wewnętrzny z ocynkowanej blachy, obsługę ułatwiają dwa wewnętrzne uchwyty
- z listwami z bejcowanego, świerkowego drewna, drewno jest bejcowane specjalnym lakierem do zastosowań zewnętrznych
- konstrukcja jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, utrzymuje długotrwały, niezmienny wygląd
Parametry
| kolor | pinie ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 65 l |
| głębokość | 410 mm |
| szerokość | 410 mm |
| wysokość | 940 mm |













