Mobilna szafa warsztatowa z 3 szufladami, wys. x szer. x gł.: 763 x 731 x 780 mm, kolor zielony RAL6011


Opis
- obudowa z blachy stalowej lakierowana lakierem proszkowym
- płyta górna wyposażona z trzech stron w krawędź o wysokości 20 mm, podkładkę z gumy o gr. 3 mm
- uchwyty manipulacyjne
- na kółkach wykonanych z czarnego polipropylenu o średnicy 125 mm, dwa stałe i dwa kierunkowe z hamulcem
- zamek centralny z blokadą zabezpieczająca przed wysunięciem kilku szuflad jednocześnie
- szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%, nośność szuflady 80 kg, szuflady są przystosowane do zamontowania przegródek
- uchwyty szuflad przez całą szerokość szuflad zaopatrzone są w tabliczki opisowe pokryte przejrzystym tworzywem
- każda szuflada jest poza tym wyposażona w zabezpieczenie mechaniczne, zabezpieczające przed wysuwaniem szuflad podczas przemieszczania szafki
Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL6011 ![]() |
| kolor korpusu | zielony RAL6011 ![]() |
| ciężar | 73 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 780 mm |
| głębokość szuflady | 612 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 731 mm |
| szerokość szuflady | 612 mm |
| wysokość | 763 mm |
| ilość szuflad | 3 szt. |











