Taczka VARIOfit, dwukołowa do beczek z tworzywa 120 - 220 l, nośność 250 kg, koła z pełnej gumy
nr art.: 116377
EAN: 4035694014794

899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 79
Opis
- przystosowane do beczek z tworzywa o pojemności 120 – 220 l
- spawana konstrukcja z rur stalowych, lakierowana proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- płozy ślizgowe z wymiennymi ochraniaczami z tworzywa sztucznego umożliwiają dodatkowo układanie beczek w położeniu poziomym
- ergonomiczne rączki z zabezpieczeniem dłoni przed skaleczeniem
- tekstylna taśma z zapięciem do mocowania beczki
- koła na łożyskach kulkowych
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 470 × 160 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| nośność | 250 kg |
| głębokość | 470 mm |
| średnica koła | 260 mm |
| szerkość (bieżnik) | 85 mm |
| szerokość | 660 mm |
| wysokość | 1190 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
rodzaj kół
szerkość (bieżnik)
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
116378
z oponami
65 mm
899,00 zł
na zamówienie (10 dni)









