Skrzynka plastikowa Euro z pokrywą, kolor szary, 300 x 200 x 185 mm
nr art.: 116552
67,00 zł bez VATu
82,41 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 50 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 178
Opis
Płaskie dno pozwala na dobre przystosowanie się do ruchu na przenośnikach rolkowych oraz na regałach grawitacyjnych. Modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy o różnych wymiarach. Zostały wyprodukowane z polipropylenu odpornego na olej, tłuszcze, większość kwasów i ługów. Dostarczane są w kolorze szarym. Przechylna pokrywa przymocowana na dwóch zawiasach i z prostym zamkiem zatrzaskowym.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| uchwyty | zamknięte |
| ciężar | 0,88 kg |
| pojemność | 7,57 l |
| długość wewnętrzna | 270 mm |
| długość zewnętrzna | 300 mm |
| szerokość wewnętrzna | 170 mm |
| szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 165 mm |
| wysokość zewnętrzna | 185 mm |




