Wychwytowa wana ruchoma z polietylenu, pojemność 220 l, dł. x szer. x gł.: 865x1245x350 mm, bez rusztu
nr art.: 117862

2 809,00 zł bez VATu
3 455,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 238
Opis
- pojemność wychwytowa 220 l na 2 beczki
- gładka podstawa umożliwia wygodne przechowywania małych pojemników
- wysoka odporność na oleje, kwasy i zasady
- poręcz rurowa
- kółka z poliamidu, 2 wsporne i 2 skrętne z hamulcem
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 21 kg |
| nośność | 620 kg |
| objętość wychwytu | 220 l |
| długość całkowita | 1245 mm |
| szerokość całkowita | 865 mm |
| wysokość całkowita | 350 mm |




