Klatka na butle z gazem, bez dachu, drzwi jednoskrzydłowe, max. butli 48 x Ø 230 mm, dł.x szer. x wys.: 2100x1500x2070 mm, ocynkowane
nr art.: 119679
EAN: 4052462024687

5 999,00 zł bez VATu
7 378,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 247
Opis
Przechowywanie butli gazowych na zewnątrz
- solidna, ocynkowana ogniowo konstrukcja ze stalową ramą
- siatka na ścianie bocznej i drzwiach do optymalnej wentylacji
- opcjonalnie z dachem trapezowym z blachy
Konstrukcja jest gotowa do postawienia na podłożu. Modułowy system przeznaczony do samodzielnego montażu zgodnie z instrukcjami.
- drzwi jednoskrzydłowe zamykane na zamek
Parametry
| konstrukcja drzwi | jednoskrzydłowe |
| liczba butli (max.) | 48 x Ø 230 mm |
| powierzchnia | ocynkowany |
| wykonanie | bez dachu |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 194 kg |
| długość | 2100 mm |
| szerokość | 1500 mm |
| wysokość | 2070 mm |





