rabat ilościowy
Wózek skrzyniowy VARIOfit z drzwiami, ścianki siatkowe, 1245 x 785 mm, nośność 500 kg
nr art.: 122609
EAN: 4035694051003

4 396,00 zł bez VATu
5 407,08 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
4 176,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- konstrucja spawana z kątowników stalowych lakierowanych proszkowo
- wypełnienia ścian i drzwi z lakierowanej siatki drucianej 50x50x4 mm
- powierzchnia nośna z płyty MDF z dekorem
- z pałąkiem do pchania/ciągnięcia z miękką powłoką uchwytui, który złożony przylega do ramy wózka i nie wystaje poza obrys
- drzwi dwuskrzydłowe zamykane mechanizmem ryglowym i zamkiem cylindrycznym, z 2 kluczami
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1245 x 785 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 89,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1315 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 830 mm |
| wysokość całkowita | 1810 mm |
| wysokość ramy | 1485 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








