Zadaszenie uniwersalne, jednostronne L14, 4300 x 2200 mm, ściana tylna, dwie boczne i rynna


Opis
- konstrukcja nośna zespawana z czworokątnych profili stalowych 60×60 mm na podstawach przygotowanych do zamocowania w betonowym podłożu
- cała konstrukcja jest ocynkowana ogniowo
- dach z ocynkowanej i lakierowanej (kolor szaro-biały RAL9002) blachy trapezowej z trójstronną ocynkowaną attyką o wysokości 150 mm
- dostawa w częściach – bardzo łatwy montaż według dołączonej instrukcji
Zadaszenia dostarczamy w wykonaniu jedno- i dwustronnym, jako moduł podstawowy albo dodatkowy.
Zadaszenie można wyposażyć w ściany boczne i w ścianę tylną oraz w rynnę okapową, która jest dostarczana w standardzie przy wykonaniu dwustronnym zadaszenia.
Maks. obciążenie śniegiem jest 0,75 kN/m2
Kompletna dostawa obejmująca ścianę tylną, dwie ściany boczne i rynnę z rurą spustową
Parametry
| dostęp | jednostronny |
| kolor | ocynkowany ![]() |
| wykonanie | moduł podstawowy |
| ciężar | 450 kg |
| długość | 4300 mm |
| głębokość | 2200 mm |
| wysokość | 2360 mm |
| wysokość prześwitu | 2175 mm |














