Wózek zbierający SkipMaster, z polietylenu, pojemność 750 l, z mechanizmem przechyłowym na kółkach

rabat ilościowy 
Wózek zbierający SkipMaster, z polietylenu, pojemność 750 l, z mechanizmem przechyłowym na kółkach
  • mt_00661.jpg
  • mt_00658.jpg
  • 1208243636image_big.jpg
3 044,00 zł (netto)
3 744,12 zł (brutto)
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości
2 739,00 zł (netto) dla 3 szt. i więcej
nr art.   107103
dostępność: na magazynie
kliknij na szczegóły
szt.

Opis

Parametry

SkipMaster to wózek zbierający, który może być zastosowany do transportowania i  przechowywania np. makulatury, materiałów sypkich albo odpadów różnego rodzaju. Zbiornik może być transportowany na wózku wysokiego podnoszenia albo ręcznie za pomocą trzech przymocowanych kółek. Dzięki wysokiej jakości polietylenu i nowoczesnej technologii kształtowania rotacyjnego stosowanego w jego produkcji, pojemnik jest odporny na promieniowanie UV, wilgotność i kontakt z większością chemikaliów, co gwarantuje długoletnie użytkowanie tego produktu. SkipMaster ma bardzo stabilną konstrukcję. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje brzeg górny, który ma formę sztywnego, zamkniętego profilu prostokątnego.
Zbiornik SkipMaster jest wykonany jako jeden element, nie ma żadnych łączeń i jest w 100% szczelny, dlatego można w nim przechowywać ciecze lub materiały sypkie. Pojemniki można poddać 100% recyklingowi i ponownie wykorzystać materiały z których został wykonany.

Wykonanie: z mechanizmem przechyłowym i na kółkach
• ruchomy, dwa kółka stałe i jedno skrętne z hamulcem.
• może być obsługiwany przez jedną osobę, do zamknięcia lub otworzenia/opróżnienia zbiornika nie trzeba wysiadać z wózka wysokiego podnoszenia, zintegrowana dźwignia zwalnia mechanizm blokujący i natychmiastowo uruchamia proces nastawiania,
• możliwość nastawiania jest ograniczona do 90 stopni, w celu ochrony zbiornika przed uszkodzeniem,
• amortyzatory, w które jest wyposażony mechanizm, obniżają hałas w trakcie opróżniania zbiornika i zwiększają jego żywotność.
• możliwość dodatkowego przymocowania zbiornika do wózka wysokiego podnoszenia za pomocą łańcucha znacznie zwiększa bezpieczeństwo przy jego opróżnianiu.