Współpraca z Emporo

Nasza oferta zawiera 15000 produktów, w tym 2200 magazynujemy. Reagując na bieżące potrzeby naszych Klientów stale powiększamy przestrzeń magazynową i ilości magazynowanych wyrobów. Najważniejsza dla nas jest jakość, zarówno oferowanych wyrobów jak i obsługi Klienta.

Proponujemy Państwu wygodne formy składania zamówień poprzez:
 
e-mail:              emporo@emporo.pl  
online:              www.emporo.pl  (z rabatem 3% dla zarejestrowanych klientów)
telefonicznie:    71 - 333 57 80
faksem:             71 - 333 57 90
pocztą:             Emporo Sp. z o.o., ul. Tyniecka 5 A, 50-428 Wrocław
 
Formy płatności za dostarczony towar:
 
- faktura z odroczonym terminem płatności
Dla firm współpracujących z nami oferujemy odroczony termin płatności. Standardowo oferujemy Państwu 15-dniowy termin płatności. W przypadku chęci otrzymania odroczonego terminu płatności porosimy o przekazanie informacji do działu handlowego. Pracownik działu handlowego skontaktuje się z Państwem i uzgodni warunki płatności dogodne dla Państwa. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie. Można również dokonać rejestracji w naszym sklepie internetowym na stronie: www.emporo.pl wraz z wpisaniem prośby o udzielenie odroczonego terminu płatności, podczas rejestracji otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne informacje.

- płatność w formie przedpłaty z 2% rabatem
Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu jako ekwiwalent 2%-owy rabat odliczany od wartości zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT na zaliczkę zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 
- dostawa z płatnością przy odbiorze
Instnieje możlwiość wyboru płatności gotówką przy odbiorze, wówczas zapłata za towar zostanie przekazana firmie spedycyjnej. Faktura VAT zostanie wysłana pocztą lub drogą elektroniczną.