Wycieraczka samoczyszczająca Openwell w ramie do zabudowy w podłodze, cena za m2

 
Wycieraczka samoczyszczająca Openwell w ramie do zabudowy w podłodze, cena za m2
  • opnw_f_det.jpg
  • opnw_kres150.jpg
1 280,00 zł (netto)
1 574,40 zł (brutto)
nr art.   108140
dostępność: na zamówienie
termin dostawy 12 dni
m2

Opis

- w ramie do zabudowy w podłożu (rama z aluminiowych profili - L 30 x 30 mm)

Mata samoczyszczająca Openwell składa się z elastycznych pasków gumowych, przynitowanych do profili aluminiowych linii falistych. System linii falistych wygina się pod ciężarem człowieka i dzięki temu powstaje tzw. „efekt szamooczyszczający“. Skuteczność wynosi aż 80%. Mata jest odporna na działanie promieni UV, wodę i zmiany temperatury, można ją całorocznie stosować na zewnątrz. Matę Openwell polecamy jako 1. strefę czyszczenia do dużych zabrudzeń (błoto, kamyki...), ale nie usuwa ona wody i pyłu. W celu dokładnego oczyszczenia obuwia polecamy połączyć ją z matą tekstylną Shatwell.

Aby wyliczyć cenę prosimy wpisać do zamówienia w miejscu ilości powierzchnię wycieraczki w m2, a w uwagach dopisać zamawiane wymiary zewnętrzne (łącznie z ramą).

Wycieraczka samoczyszczająca Openwell w ramie nachodzącej, cena za m2

Wycieraczka samoczyszczająca Openwell w ramie nachodzącej, cena za m2

- z ramą nachodzącą o szerokości 45 mm do swobodnego położenia na podłodze Mata samoczyszczająca Openwell składa się z elastycznych pasków gumowych, przynitowanych do profili aluminiowych linii falistych. System linii falistych wygina się pod ciężar

 
dostępność: na zamówienie
1 dzień
1 099,00 zł