rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z jednym uchwytem, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100001
EAN: 4035694000070

756,00 zł bez VATu
929,88 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
680,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 33
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| materiał ścian bocznych | bez wypełnień |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1030 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 33 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1120 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 990 mm |
| wysokość podestu | 280 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








