rabat ilościowy
Szafa szatniowa dwuskrzydłowa, wys. x szer. x gł: 1800 x 600 x 500 mm, drzwi kolor niebieski RAL5005
nr art.: 119102

1 078,00 zł bez VATu
1 325,94 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
970,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 413
Opis
- konstrukcja spawana z wysokiej jakości zabezpieczonej blachy
- bardzo sprawny system wentylacji zapewniają otwory wykonane bezprośrednio na ramie, drzwiach i w ściance tylnej
- wysokość dolnej podstawy 40 mm
- każdy segment szafki wyposażony jest standardowo w 2 półki stałe (wysokość w świetle 236 a 250 mm) i masywny drążek z trzema przesuwnymi haczykami
- drzwi zamykane na zamek z wkładką cylindryczną (zamek na kłódkę na zapytanie)
- wykonczenie powierzchniowe szafki: lakier proszkowy - korpus w kolorze szarym RAL7035, a drzwi w kolorze szarym lub niebieskim RAL5005
- powierzchnia gładka i łatwa w utrzymaniu czystości, długotrwałe zachowanie koloru
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5005 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| szerokość przedziału | 600 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |









