Kosz ze stali nierdzewnej z popielniczką, wyjmowany ocynkowany pojemnik o pojemności 70 l, ściany perforowane
nr art.: 119118
1 999,00 zł bez VATu
2 458,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (14 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 507
Opis
Bardzo mocna i stabilna konstrukcja ze stali nierdzewnej, górna część z wbudowaną popielniczką.
Opróżnianie odbywa się poprzez otwarcie konstrukcji, zawartość popiołu wpada do głównego zbiornika.
Kosz otwierany jest za pomocą klucza trójkątnego (element dostawy). Z podstawą do przytwierdzenia do podłoża. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 25 kg |
| pojemność | 70 l |
| średnica | 420 mm |
| wysokość | 870 mm |









