rabat ilościowy
Pojemnik na odpady z tworzywa, pojemność 80 l, z pedałem, pojemnik i pokrywa w kolorze zielonym
nr art.: 119164
286,00 zł bez VATu
351,78 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
257,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 509
Opis
- wykonany z wysokiej jakości odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego
- pojemnik i pokrywa w tym samym kolorze do sortowania odpadów, duża klapka wrzutowa
- 2 kółka i uchwyty do wygodnego przenoszenia
- pokrywa obsługiwana ręką lub pedałem nożnym
- są bardzo proste i łatwe do czyszczenia
Parametry
| kolor | zielony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 80 l |
| głębokość | 380 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 800 mm |









