Składana wanna wychwytowa, z tworzywa sztucznego, pojemność 25 l, 350x700x125 mm, z torbą


Opis
Składana wanna wychwytowa przeznaczona jest do ochrony w przypadku niepożądanego wycieku wody, substancji naftowych i chemicznych.
- wyprodukowane z PVC, boki ze wzmocnieniami z polipropylenu
- łatwe do rozłożenia, spawane narożniki zabezpieczone dodatkowo pierścieniami stalowymi i hakami
- odporność termiczna od -30°C do +70°C
- niski ciężar własny
- możliwość ustawiania wokół przeszkody (kolumna, koła pojazdu, okablowanie, narożniki ścienne itp.)
- zawiera zintegrowany wskaźnik, umożliwiający określenie orientacyjnej ilości wychwyconej substancji
Wanna przeznaczona jest do krótkotrwałego przechowywania płynów technicznych, produktów naftowych i chemikaliów w przypadku awarii, poza tym może być wykorzystywana do celów higienicznych, technicznych i odkażania. Dzięki prostej konstrukcji i łatwej obsłudze można ją używać w trudno dostępnych miejscach. Łatwo można ją złożyć do odbioru, wychwytywania i tymczasowego przechowywania cieczy, zawiesin, ciał stałych oraz mieszanek. np. w przypadku wypadku, gdzie jest ryzyku zanieczyszczenia i katastrofy ekologicznej. Rozłożona wanna może być stosowana jako plandeka.
Wszystkie wanny są samonośne, wyprodukowane z PCV w kolorze czerwonym ze specjalną powłoką: PES/PVC 680 g/m2, boki wanien mają wspawane wzmocnienia, utrzymujące kształt. Narożniki są tak zaprojektowane, że nie ma wycieków zanieczyszczonych substancji. Każdy narożnik jest spawany i wyposażony w oka i hak z metalu.
Do manewrowania nią służą liny o maksymalnej nośności do 200 kg. Pustą i złożoną wannę można przechowywać w praktycznej torbie (w dostawie).
Torba
- wymiar 520x260 mm
- materiał PVC, rzep i przenośne paski
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 2 kg |
| objętość wychwytu | 25 l |
| długość całkowita | 700 mm |
| szerokość całkowita | 350 mm |
| wysokość całkowita | 125 mm |


























