rabat ilościowy
Niska wanna odciekowa, składana, z tworzywa sztucznego, pojemność 50 l, 1240x840x70 mm, z torbą
nr art.: 119181

1 463,00 zł bez VATu
1 799,49 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 316,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Opis
Do ochrony w przypadku niepożądanego wycieku wody, substancji naftowych i chemicznych.
- wyprodukowane z PVC, boki ze wzmocnieniami z polipropylenu
- łatwe do rozłożenia
- odporność termiczna od -30°C do +70°C
- możliwość ustawiania wokół przeszkody
Dzięki prostej konstrukcji i łatwej obsłudze można ją używać w trudno dostępnych miejscach, niskich lub wąskich pomieszczeniach.
Wanny są samonośne, wyprodukowane z PVC w kolorze czerwonym ze specjalną powłoką: PES/PVC 680 g/m2, boki wanien mają wspawane wzmocnienia, utrzymujące kształt. Każdy narożnik jest wyposażony w klamrę metalową.
Pustą i złożoną wannę można przechowywać w praktycznej torbie (w dostawie).
- wymiar 450x350 mm
- materiał PVC, rzep i przenośne paski
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 2,9 kg |
| objętość wychwytu | 50 l |
| długość całkowita | 1240 mm |
| szerokość całkowita | 840 mm |
| wysokość całkowita | 70 mm |








