Składana wanna wychwytowa, z tworzywa sztucznego, pojemność 210 l, 1240x840x225 mm, z torbą


Opis
Składana wanna wychwytowa przeznaczona jest do ochrony w przypadku niepożądanego wycieku wody, substancji naftowych i chemicznych.
- wyprodukowane z PVC, boki ze wzmocnieniami z polipropylenu
- łatwe do rozłożenia, narożniki zabezpieczone dodatkowo pierścieniami stalowymi i hakami
- odporność termiczna od -30°C do +70°C
- niski ciężar własny
- zawiera zintegrowany wskaźnik, umożliwiający określenie orientacyjnej ilości wychwyconej substancji
Wanna przeznaczona jest do krótkotrwałego przechowywania płynów technicznych, produktów naftowych i chemikaliów w przypadku awarii, poza tym może być wykorzystywana do celów higienicznych, technicznych i odkażania. Mogą być stosowane jako zabezpieczenie przy manipulacji z beczkami i kanistrami umieszczonymi na paletach.
Rozłożona wanna może być stosowana jako plandeka.
Wszystkie wanny są samonośne, wyprodukowane z PCV w kolorze neibeiskim ze specjalną powłoką: PES/PVC 680 g/m2, boki wanien mają wspawane wzmocnienia, utrzymujące kształt. Każdy narożnik jest wyposażony w oka i hak z metalu.
Pustą i złożoną wannę można przechowywać w praktycznej torbie (w dostawie).
- wymiar 770x550 mm
- materiał PVC, rzep i przenośne paski
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 4,5 kg |
| objętość wychwytu | 210 l |
| długość całkowita | 1240 mm |
| szerokość całkowita | 840 mm |
| wysokość całkowita | 225 mm |




















