rabat ilościowy
Kartoteka ECONOMY na teczki formatu A5, 3 dwurzędowe szuflady, wys. x szer. x gł.: 703x600x623 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 119184

2 518,00 zł bez VATu
3 097,14 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 266,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (38 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 577
Opis
- kartoteki wykonane są z blachy stalowej, lakierowanej farbą proszkową
- szuflady z teleskopowymi prowadnicami ze 100% wysuwem o nośności 40 kg
- pełne dno umożliwia także przechowywanie luźno ułożonych dokumentów
- w szufladach można osadzić poprzeczne blaszki dzielące (patrz akcesoria)
- szuflady posiadają zamek centralny i blokadę przed samoistnym otworzeniem się większej ilości szuflad jednocześnie
- szuflady posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną
Parametry
| format | A5 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 623 mm |
| szerokość | 560 mm |
| wysokość | 703 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 2 szt. |
| ilość szuflad | 3 szt. |










