rabat ilościowy
Kartoteka o wzmocnionej konstrukcji na teczki formatu A4, 4 jednorzędowe szuflady, wys. x szer. x gł.: 1320x405x623 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 119194

1 591,00 zł bez VATu
1 956,93 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 431,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (38 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 577
Opis
- szuflady o nośności 80 kg
- zamek centralny
- kartoteki wykonane są z blachy stalowej, lakierowanej farbą proszkową, kolor szary RAL7035
- szuflady posiadają zamek centralny i blokadę przed samoistnym otworzeniem się większej ilości szuflad jednocześnie
- szuflady z teleskopowymi prowadnicami ze 100% wysuwem, pełne dno umożliwia także przechowywanie luźno ułożonych dokumentów
- szuflady posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną
- w szufladach można osadzić poprzeczne blaszki dzielące (patrz akcesoria)
Parametry
| format | A4 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 623 mm |
| szerokość | 405 mm |
| wysokość | 1320 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |








