rabat ilościowy
Wychwytowa wanna z polietylenu pod 2 kontenery IBC, z PE- rusztem, pojemność 1100 l
nr art.: 119250
EAN: 4052886370087

5 148,00 zł bez VATu
6 332,04 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
4 890,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 233
Opis
- przeznaczone są do przechowywania kontenerów IBC, pojemność 1100 l
- z niemieckim certyfikatem DIBt
- wanny wykonane są z wysokiej jakości polietylenu o długiej żywotności, odporne na warunki atmosferyczne, wysoka odporność chemiczna
- duża nośność i stabilność dzięki wewnętrznemu krzyżowemu wzmocnieniu
- specjalne wnęki w dolnej części umożliwiają podnoszenie i przemieszczanie na wózku widłowym
- ze zintegrowanym miejscem do napełniania
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | z kratą z tworzywa sztucznego |
| ciężar | 67 kg |
| nośność | 3000 kg |
| objętość wychwytu | 1100 l |
| długość całkowita | 1460 mm |
| szerokość całkowita | 2230 mm |
| wysokość całkowita | 470 mm |








