Wychwytowa wanna z polietylenu pod kontener IBC, ze stalową kratą, pojemność 1100 l
nr art.: 119251
EAN: 4052886369982

3 413,00 zł bez VATu
4 197,99 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 233
Opis
- przeznaczone są do przechowywania kontenerów IBC, pojemność 1100 l
- z niemieckim certyfikatem DIBt
- wanny wykonane są z wysokiej jakości polietylenu o długiej żywotności, odporne na warunki atmosferyczne, wysoka odporność chemiczna
- duża nośność i stabilność dzięki wewnętrznemu krzyżowemu wzmocnieniu
- specjalne wnęki w dolnej części umożliwiają podnoszenie i przemieszczanie na wózku widłowym
- ze zintegrowanym miejscem do napełniania
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| ciężar | 65 kg |
| nośność | 1500 kg |
| objętość wychwytu | 1100 l |
| długość całkowita | 1620 mm |
| szerokość całkowita | 1170 mm |
| wysokość całkowita | 880 mm |








