Pojemnik na odpady QUATRO, z tworzywa, pojemność 90 l, pojemnik czarny, pokrywa czarna
nr art.: 119267
174,00 zł bez VATu
214,02 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 489
Opis
- wykonany z formowanego tworzywa, odpornego na uderzenia oraz wpływy atmosferyczne
- z uchwytem na worki PE
- pojemniki dostarczane są z kolorową samoprzylepną etykietą
- pojemniki dostępne są w kolorze czarnym, z kolorową klapką samozamykającą
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 3,2 kg |
| pojemność | 90 l |
| głębokość | 405 mm |
| szerokość | 530 mm |
| wysokość | 855 mm |













