Pojemnik na odpady QUATRO, z tworzywa, pojemność 45 l, pojemnik szary, pokrywa zielona
nr art.: 119270
84,00 zł bez VATu
103,32 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 489
Opis
- wykonany z formowanego tworzywa, odpornego na uderzenia oraz wpływy atmosferyczne
- pojemniki dostarczane są z kolorową samoprzylepną etykietą
- pojemniki dostępne są w kolorze szarym, z kolorową klapką samozamykającą
Parametry
| kolor | zielony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 1,5 kg |
| pojemność | 45 l |
| głębokość | 340 mm |
| szerokość | 400 mm |
| wysokość | 610 mm |











