Pojemnik na odpady SORT, z tworzywa, pojemność 45 l, pojemnik szary, pokrywa brązowa
nr art.: 119278
73,00 zł bez VATu
89,79 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 25 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 489
Opis
- przeznaczony do sortowania odpadów w biurach, budynkach przemysłowych, i innych miejscach
- wykonany z formowanego tworzywa, odpornego na uderzenia oraz wpływy atmosferyczne
- pojemniki dostarczane są z kolorową samoprzylepną etykietą
- pojemniki szare oraz kolorową pokrywa z otworem wrzutowy
Parametry
| kolor | brązowy ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 1,4 kg |
| pojemność | 45 l |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 340 mm |
| wysokość | 610 mm |









