Walizka na na narzędzia Professional, z poliwęglanu, kolor czarny,540x405x270 mm, model 4

Opis
Materiał i konstrukcja najwyższej jakości.
Walizki wykonane są z poliwęglanu, charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością na uderzenia, sztywnością oraz stabilnością. Materiał, z którego są wykonane jest odporny na wodę, szeroką zakres olejów, kwasów i środków utleniających, a tym samym jest doskonałym izolatorem elektrycznym.
Solidna rama aluminiowa wyposażona jest w ochronne narożniki z tworzywa. Teleskopowy uchwyt posiada możliwość regulacji w 4 pozycjach, obsługiwany jest przez przycisk na uchwycie.
Centralny zamek szyfrowy pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne zamknięcie, blokada zamka jest prosta w użyciu - wystarczy manipulacja jedną ręką.
Specjalny układ hamulcowy zintegrowany jest z pokrywą, przez co umożliwia jej kontrolowane przechylanie nawet przy większym obciążeniu.
Pokrywę można zablokować w pozycji otwartej.
Solidne, lekkie kółka o średnicy 85 mm, wyposażone są w wysokiej jakości łożyska kulkowe i ochronę przed uderzeniami. Cała mobilna baza jest wymienna. Kółka, teleskopowy uchwyt i oddzielny schowek z przegrodami są częścią modelu podstawowego.
Wewnętrzne wyposażenie każdej walizki wykonane z wysokiej jakości komponentów, ułatwia przechowywanie narzędzi, materiałów i drobnych części. Schowek podstawowy umożliwia zastosowanie plastikowych przegródek, pudełek oraz dokładnie dopasowanej pokrywy z piankowym uszczelnieniem. Wieko walizki przeznaczone jest do wstawiania paneli z uchwytami narzędziowymi. W ofercie dostępne są wkładki tekstylne, panele z siateczki, z gumy lub praktyczne uchwyty na narzędzia szczotkowe.
Typ 3:- model podstawowy wyposażony w poprzeczne przegrody i 20 plastikowych pudełek
- 2 panele z uchwytami na szczotki (przód), kieszenie tekstylne 21 sztuk (tył)
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| ciężar | 8,5 kg |
| głębokość wewnętrzna | 275 mm |
| średnica koła | 85 mm |
| szerokość wewnętrzna | 435 mm |
| szerokość zewnętrzna | 540 mm |
| wysokość wewnętrzna | 185 mm |
| wysokość zewnętrzna | 270 mm |
| zewnętrzna głębokość | 405 mm |
bez VATu

















