Szafa na laptopy z zasilaniem, 10 przedziałów, szer.x gł.x wys.: 400x520x1800 mm, kolor: korpusu niebieski RAL5010/ drzwi niebieski RAL5010
nr art.: 119379

3 253,00 zł bez VATu
4 001,19 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 366
Opis
- do bezpiecznego przechowywania laptopów i jednoczesnego ładowania ich z sieci 230 V
- Konstrukcja metalowa malowana proszkowo, otwory wentylacyjne w przedniej ścianie cokołu i tylnej części dachu
- Szafki można skręcać bokami, tworząc jednolity rząd. Można je przymocować do ściany za pomocą tylnej ściany.
- Każda szafka posiada 10 oddzielnie przegródek zamykanych na zamek bębenkowy. Opcjonalnie z zamkiem szyfrowym (na zamówienie). Maksymalna nośność schowka to 20 kg
- Maksymalny rozmiar laptopu to 290 x 430 mm. Laptopy są przechowywane pojedynczo w przegródkach i można je podłączyć do gniazdka 230V (każda przegroda ma gniazdo 230V/16A).
- Całą szafę można podłączyć do zewnętrznego gniazdka 230V/16A przewodem (długość 3m).
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 70 kg |
| głębokość | 520 mm |
| szerokość całkowita | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków | 10 szt. |
| ilość schowków w słupie | 10 szt. |
















