Beczka metalowa z korkami, pojemność 30 l, opakowanie 10 szt.
nr art.: 119390
1 458,00 zł bez VATu
1 793,34 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 2 opak.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 193
Opis
- homologacja UN dla II i III grupy pakowania
- z zewnątrz lakierowane na kolor niebieski RAL5010, wewnątrz bez lakieru
- z korkami 2" i 3/4"
Parametry
| materiał | stal |
| powierzchnia | lakier niebieski RAL5010 |
| uchwyty | tak |
| UN-Kod | UN 1A1/Y1,6/150 |
| wykonanie | korek 2" a 3/4" w pokrywie |
| ciężar | 2,1 kg |
| pojemność | 30 l |
| grubość blachy | 0,5 mm |
| średnica | 299 mm |
| wysokość | 490 mm |



