Beczka metalowa z korkami, pojemność 216,5 l, opakowanie 4 szt.
nr art.: 119392
1 629,00 zł bez VATu
2 003,67 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 1 opak.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 193
Opis
- homologacja UN dla II i III grupy pakowania
- z zewnątrz lakierowane na kolor niebieski RAL5010, wewnątrz bez lakieru
- z korkami 2" i 3/4"
Parametry
| materiał | stal |
| powierzchnia | lakier niebieski RAL5010 |
| uchwyty | nie |
| UN-Kod | UN 1A1/X1,6/250 |
| wykonanie | korek 2" a 3/4" w pokrywie |
| ciężar | 15 kg |
| pojemność | 216,5 l |
| grubość blachy | 0,8 mm |
| średnica | 585 mm |
| wysokość | 880 mm |



