Beczka metalowa z otwieraną pokrywą, pojemność 30 l, opakowanie 10 szt.
nr art.: 119393
1 329,00 zł bez VATu
1 634,67 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 6 opak.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 193
Opis
- homologacja UN dla II i III grupy pakowania
- z otwieraną pokrywą
- średnica wewnętrzna 371 mm
- z zewnątrz lakierowane na kolor niebieski RAL5010, wewnątrz malowane, dopuszczone do kontaktu z żywnością
Parametry
| materiał | stal |
| powierzchnia | lakier niebieski RAL5010 |
| uchwyty | tak |
| UN-Kod | UN 1A2/X51,4/S |
| wykonanie | pokrywa z zamkiem dźwigniowym |
| ciężar | 3,3 kg |
| pojemność | 30 l |
| grubość blachy | 0,5 mm |
| średnica | 398 mm |
| wysokość | 315 mm |





