Beczka metalowa z otwieraną pokrywą, pojemność 212 l, opakowanie 4 szt.
nr art.: 119396
1 515,00 zł bez VATu
1 863,45 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 2 opak.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 193
Opis
- homologacja UN dla II i III grupy pakowania
- z otwieraną pokrywą
- z zewnątrz lakierowane na kolor niebieski RAL5010, wewnątrz surowe, bez lakieru
- średnica wewnętrzna 571,5 mm
Parametry
| materiał | stal |
| powierzchnia | lakier niebieski RAL5010 |
| uchwyty | nie |
| UN-Kod | UN 1A2/X320/S |
| wykonanie | pokrywa z zamkiem dźwigniowym |
| ciężar | 16,5 kg |
| pojemność | 212 l |
| grubość blachy | 0,8 mm |
| średnica | 610 mm |
| wysokość | 880 mm |



