Ocynkowana metalowa beczka z 2 korkami w pokrywie, pojemność 200 l, opakowanie 4 szt.

Opis
- homologacja UN dla II i III grupy pakowania
Beczki ocynkowane wchodzące w skład oferty EMPORO posiadają homologację UN dla II i III grupy pakowania. Dostępne modele to beczki metalowe 200 l różniące się od siebie pewnymi cechami. Pierwszy wariant to ocynkowana metalowa beczka 200 l posiadająca w pokrywie 2 korki. Waży 21 kg, grubość blachy wynosi 1,2 mm. Średnica beczki to 595 mm, a wysokość – 820 mm. Takie same wymiary ma beczka ocynkowana z korkiem w osłonie oraz metalowa beczka z ocynkowaną pokrywą. Pokrywa w tym ostatnim produkcie została wyposażona w zamek dźwigniowy. Beczki ocynkowane wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Nadają się do przechowywania i transportowania wszystkich rodzajów cieczy zgodnie z międzynarodowymi przepisami transportowymi. Ich konstrukcja umożliwia wielokrotne użycie oraz recykling. Wysokiej jakości beczki ocynkowane znajdujące się w ofercie EMPORO zapewniają bezpieczeństwo składowanej zawartości, są bardzo szczelne. Ocynkowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.
Parametry
| materiał | stal |
| powierzchnia | ocynkowany |
| UN-Kod | UN 1A1/X/250 |
| wykonanie | korek 2" a 3/4" w pokrywie |
| ciężar | 21 kg |
| pojemność | 200 l |
| grubość blachy | 1,2 mm |
| średnica | 595 mm |
| wysokość | 820 mm |
bez VATu





