Stożkowy pojemnik stalowy, poj. 500 l, dł. x szer. x wys.: 1040 x 1200 x 680 mm, kolor zielony RAL6011
nr art.: 119517
EAN: 4052462023468

3 211,00 zł bez VATu
3 949,53 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 213
Opis
Do zbierania i transportu luźnych towarów, odpadów produkcyjnych oraz do recyklingu
- stożkowe, możliwość ustawiania w stos na małej powierzchni
- mocna stalowa konstrukcja z gładką powierzchnią wewnątrz
- kieszenie na widły wózka widłowego i cztery uchwyty do podnoszenia
- odpowiedni do podnoszenia przez wózek widłowy lub dźwig
- ustawialne w stosie nawet do 4 poziomów (75 % oszczędność miejsca)
- opróżnianie za pomocą wideł obrotowych lub specjalnego trawersu (wyposażenie dodatkowe)
- lakierowane
Parametry
| kolor | zielony RAL6011 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| ciężar | 94 kg |
| nośność | 1000 kg |
| pojemność | 500 l |
| długość | 1040 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 680 mm |
Dokumenty
nazwa

















