rabat ilościowy
Szafa z 12 schowkami, szer. x gł. x wys.: 900x500x1450 mm, zamek patentowy, kolor szary RAL7035 / drzwi żółte RAL1023
nr art.: 119641

1 943,00 zł bez VATu
2 389,89 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 748,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Opis
Konstrukcja spawana z blachy stalowej, lakierowana lakierem proszkowym. Powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, trwały kolor.
Szafki można ustawiać bezpośrednio na posadzce, na cokole (wówczas wysokość całkowita wynosi 1590 mm) lub na ławce (wysokość całkowita 1840 mm) – cokoły i ławki dostępne są jako akcesoria.
Bezpieczne jednopunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym ( standardowo z dwoma kluczami). Otwory wentylacyjne, pozwalające na swobodną wymianę powietrza w szafie.
Samoprzylepna ramka na wizytówkę.
Parametry
| kolor drzwi | żółty RAL1023 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1450 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 12 szt. |
| ilość schowków w słupie | 4 szt. |











