rabat ilościowy
Szafa z 16 schowkami, szer. x gł. x wys.: 1200x500x1450 mm, zamek patentowy, kolor szary RAL7035 / drzwi niebieskie RAL5012
nr art.: 119644

2 535,00 zł bez VATu
3 118,05 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 281,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Opis
Konstrukcja spawana z blachy stalowej, lakierowana lakierem proszkowym. Powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, trwały kolor.
Szafki można ustawiać bezpośrednio na posadzce, na cokole (wówczas wysokość całkowita wynosi 1590 mm) lub na ławce (wysokość całkowita 1840 mm) – cokoły i ławki dostępne są jako akcesoria.
Bezpieczne jednopunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym ( standardowo z dwoma kluczami). Otwory wentylacyjne, pozwalające na swobodną wymianę powietrza w szafie.
Samoprzylepna ramka na wizytówkę.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1450 mm |
| ilość kolumn | 4 szt. |
| ilość schowków | 16 szt. |
| ilość schowków w słupie | 4 szt. |











