Wózek kratowy z pokrywą, nośność 100 kg, dł. x szer. x wys.: 800x600x915 mm, lakierowany niebieski
nr art.: 119655

1 045,00 zł bez VATu
1 285,35 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 12
Opis
- konstrukcja kratowa z pokrywą, wysokiej jakości lakierowanie proszkowe, zastosowanie w różnych obszarach
- 4 kółka skrętne, Ø kółka 100 mm
- wymiar oczek 50 x 50 mm
- możliwość zamknięcia na kłódkę
- dostawa w stanie zdemontowanym – łatwy montaż (bez narzędzi)
- 4 kółka skrętne, Ø kółka 100 mm
- wymiar oczek 50 x 50 mm
- możliwość zamknięcia na kłódkę
- dostawa w stanie zdemontowanym – łatwy montaż (bez narzędzi)
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 600 |
| ciężar | 17,5 kg |
| nośność | 100 kg |
| długość | 800 mm |
| długość wewnętrzna | 770 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 570 mm |
| wysokość | 915 mm |
| wysokość wewnętrzna | 430 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |






