Wózek kratowy z pokrywą, nośność 150 kg, dł. x szer. x wys.: 1180x662x858 mm, lakierowany szary
nr art.: 119656

1 539,00 zł bez VATu
1 892,97 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (17 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 12
Opis
- konstrukcja kratowa z pokrywą, wysokiej jakości lakierowanie proszkowe w kolorze szarym
- 4 kółka skrętne o śr. 100 mm, w tym dwa z hamulcem
- wymiar oczek 50 x 50 mm
- jedna ściana wzdłużna i pokrywa w połowie składana
- możliwość zamknięcia na kłódkę
- dostawa w stanie zdemontowanym – łatwy montaż (bez narzędzi)
- 4 kółka skrętne o śr. 100 mm, w tym dwa z hamulcem
- wymiar oczek 50 x 50 mm
- jedna ściana wzdłużna i pokrywa w połowie składana
- możliwość zamknięcia na kłódkę
- dostawa w stanie zdemontowanym – łatwy montaż (bez narzędzi)
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 700 |
| ciężar | 28 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 1180 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 662 mm |
| wysokość | 858 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |










