Wózek do transportu paczek, ocynkowyny, nośność 300 kg, dł. x szer. x wys.: 1190x650x1025 mm
nr art.: 119658

2 661,00 zł bez VATu
3 273,03 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (17 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 13
Opis
Łatwy demontaż bocznych ścianek kratowych, powalający na elastyczne dopasowanie wózka do potrzeb.
- ocynkowany galwanicznie, platforma laminowana na biało
- łatwe zdejmowanie bocznych ścianek kratowych
- 2 rolki wsporcze i 2 skrętne z hamulcem, Ø kółka 160 mm, pełne ogumienie
- uchwyt z regulacją wysokości, lakierowany proszkowo na kolor szary
- dostawa w stanie zdemontowanym – łatwy montaż (bez narzędzi)
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 35,5 kg |
| nośność | 300 kg |
| długość | 1190 mm |
| długość wewnętrzna | 1000 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość wewnętrzna | 600 mm |
| szerokość zewnętrzna | 650 mm |
| wysokość całkowita | 1025 mm |
| wysokość wewnętrzna | 780 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |







