rabat ilościowy
Szafa z 8 schowkami, szer. x gł. x wys.: 800x500x1450 mm, zamek patentowy, kolor szary RAL7035 / drzwi szare RAL7035
nr art.: 119664

1 709,00 zł bez VATu
2 102,07 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 538,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Opis
Konstrukcja spawana z blachy stalowej, lakierowana lakierem proszkowym. Powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, trwały kolor.
Szafki można ustawiać bezpośrednio na posadzce, na cokole (wówczas wysokość całkowita wynosi 1590 mm) lub na ławce (wysokość całkowita 1840 mm) – cokoły i ławki dostępne są jako akcesoria.
Bezpieczne jednopunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym ( standardowo z dwoma kluczami). Otwory wentylacyjne, pozwalające na swobodną wymianę powietrza w szafie.
Samoprzylepna ramka na wizytówkę.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1450 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków | 8 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |











