rabat ilościowy
Bezdotykowy kosz automatyczny, pojemność 54 l, stal szlachetna
nr art.: 119739
765,00 zł bez VATu
940,95 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
688,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 495
Opis
- automatyczne otwieranie pokrywy za pomocą czujników, obsługa poprzez zbliżenie dłoni (otwarcie na 5 sek.) lub ręcznie (otwarcie na stałe); zasilany na baterie: 6 x AA (Mignon) - nie wchodzą w skład dostawy
- z włącznikiem/wyłącznikiem na spodzie pokrywy
- wyciszony mechanizm zamykania pokrywy
- obudowa: stal szlachetna z powłoką odporną na odciski palców
- 3 wyjmowane pojemniki wewnętrzne z tworzywa sztucznego, kolor czarny; górny pojemnik 25 l i osobny wyjmowany pojemnik na odpady biologiczne 4 l z tworzywa sztucznego z uchwytem i pokrywą, dolna wysuwana szuflada z dodatkowym wyjmowanym pojemnikiem z tworzywa sztucznego (25 l), możliwy podział pośrodku poprzez przekładkę z tworzywa sztucznego
- 6 stópek antypoślizgowych
- z włącznikiem/wyłącznikiem na spodzie pokrywy
- wyciszony mechanizm zamykania pokrywy
- obudowa: stal szlachetna z powłoką odporną na odciski palców
- 3 wyjmowane pojemniki wewnętrzne z tworzywa sztucznego, kolor czarny; górny pojemnik 25 l i osobny wyjmowany pojemnik na odpady biologiczne 4 l z tworzywa sztucznego z uchwytem i pokrywą, dolna wysuwana szuflada z dodatkowym wyjmowanym pojemnikiem z tworzywa sztucznego (25 l), możliwy podział pośrodku poprzez przekładkę z tworzywa sztucznego
- 6 stópek antypoślizgowych
Parametry
| kolor | stal nierdzewna matowa ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | plastik |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 9,4 kg |
| pojemność | 54 l |
| głębokość | 315 mm |
| szerokość | 420 mm |
| wysokość | 785 mm |










