rabat ilościowy
Pojemnik na odpady z tworzywa ECO SYSTEM, pojemność 25 l, pokrywa niebieska
nr art.: 119744
EAN: 8003507707429
55,00 zł bez VATu
67,65 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
49,50 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 490
Opis
Przeznaczony do sortowania odpadów w biurach, budynkach przemysłowych, i innych miejscach.
- konstrukcja wykonana z tworzywa szutcznego, odpornego na uderzenia, pojemnik w kolorze szarym
- wyposażone w pokrywy kolorowe do sortowania odpadów
- z uchwytem na worki PE
- do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 25 l |
| głębokość | 390 mm |
| szerokość | 240 mm |
| wysokość | 510 mm |










