rabat ilościowy
Pojemnik na odpady z tworzywa ECO SYSTEM, pojemność 40 l, pokrywa zielona
nr art.: 119748
EAN: 8003507707818
80,50 zł bez VATu
99,02 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
72,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 490
Opis
Przeznaczony do sortowania odpadów w biurach, budynkach przemysłowych, i innych miejscach.
- konstrukcja wykonana z tworzywa szutcznego, odpornego na uderzenia, pojemnik w kolorze szarym
- wyposażone w pokrywy kolorowe do sortowania odpadów
- z uchwytem na worki PE
- do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego
- 2 kółka do wygodnego przenoszenia
Parametry
| kolor | zielony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 40 l |
| głębokość | 450 mm |
| szerokość | 270 mm |
| wysokość | 610 mm |












