rabat ilościowy
Pojemnik na odpady z tworzywa ECOGREEN, pojemność 50 l, pojemnik czarny/pokrywa żółta
nr art.: 119751
EAN: 8003507706507
56,00 zł bez VATu
68,88 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
49,90 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 13 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 488
Opis
- wykonany z wysokiej jakości odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego
- przy ściągnięciu pokrywy pojemniki można ustawiać w stosy
- do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego
- pojemnik czarny z pokrywą kolorową do sortowania odpadów
Parametry
| kolor | żółty ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 50 l |
| długość | 370 mm |
| szerokość | 370 mm |
| wysokość | 560 mm |










